CNG auto laadimine

Meie tootevalikust leiate surugaasi tankimisseadmeid kodukasutusse, ettevõtete masinapargile ja tanklatele. Meilt saate toote sobivusanalüüsi ja toote, projekti, paigalduse, kasutusloa ning hoolduse.

Säästad raha!

Tanklast CNG autogaasi tankides sõidad bensiiniga võrreldes sama vahemaa koguni kuni 60% soodsamalt.
100 km läbimiseks kulub ca 2.8 eurot.

Päästad planeeti!

CNG põlemisel tekib võrreldes mootoribensiiniga koguni 60% vähem vingugaasi (CO), 25% vähem süsihappegaasi (CO2) ja 45% vähem lämmastikoksiide (NOx).

Ülimugav ja aega säästev tankimisviis

Ei pea tanklas käima et autot tankida. Säästate aega ja tänu sellele jäävad ära ka paljud nii-öelda emotsiooniostud, mis vaikselt meie rahakotti kipuvad tühjendama.

KASUTADES ENDA ISIKLIKKU TANKIMISSEADET SÄÄSTAD RAHA, AEGA JA MUUDAD IGAPÄEVAELU MUGAVAMAKS.

Säästad raha!

Võrreldes bensiiniga, sõidad tanklast CNG autogaasi tankides sama vahemaa koguni kuni 60% soodsamalt. See tähendab, et CNG autogaasi kasutades jõuad samade kulutuste juures rohkem kui poole kaugemale! Tanklast tankides kulub 100 km läbimiseks ca 4 eurot.

Meilt ostetud seadmetega kujuneb gaasi kg hind ligi 30% soodsamaks kui tanklast tankides. 100 km läbimiseks klub ca 2.8 eurot.

Päästad planeeti!

CNG põlemisel tekib mootoribensiiniga võrreldes koguni 60% vähem vingugaasi (CO), 25% vähem süsihappegaasi (CO2) ning 45% vähem lämmastikoksiide (NOx).

Sisuliselt ei teki CNG põlemisel vääveloksiide (SOx) ega peenosakesi. See kõik tähendab palju puhtamat õhku, mida hingata! Lisaks töötab CNG-sõiduki mootor vaiksemalt.

Ülimugav ja aega säästev tankimis viis

Ei pea käima tanklas et autot tankida. Säästate aega ja tänu sellele jäävad ära ka paljud nii öelda emotsiooniostud mis vaikselt meie rahakotti kipuvad tühjendama.

Probleemsed kohad ja hirmud

Pakume Euroopa turule kohandatud ja parimate tootjate seadmeid.

Enne paigaldust tehakse projekt. Seejärel teostatakse paigaldus. Enne kasutust teostab Inspekta Estonia OÜ kõigile meie seadmetele kontrolli.

Auto valik on viimastel aastatel jõutsalt kasvanud.

Erinevaid CNG sõidukeid pakuvad: Škoda, Audi, VW, Seat, Fiat, Mercedes-Benz, Volvo jne.

Tarbesõidukeid: Scania, Man, Mercedes-Benz, Iveco, Volvo, Fiat, VW, Renault jne..

Hind alates
400 €

PALJU MAKSAB?

Paigalduse hind algab ligikaudu neljasajast eurost. Hind sisaldab paigalduseks kuluvaid materjale ja aega ning Inspecta poolt teostatud kontrolli. Hinda mõjutavad objekti asukoht, tööde maht ehk kuhu klient seadet tahab paigaldada ja kui kaugel sellest kohast on hoonesse sisenev gaasitoru.

Valides teenuse/toote, saad lisaks

  • Olerexi sooduskaart juhuks kui tekib vajadus tanklast tankida.
  • Meilt terviklahenduse võttes hoiab klient palju asjaajamise aega kokku.
  • Kõik vajalikud etapid (projekt, paigaldus, kontroll) saame koostööpartneritelt soodushinnaga ja seeläbi ka kliendile tõenäoliselt soodsamalt kui eraldi otsides.
  • Eesti Gaasilt soodsam pakkumine gaasiliitumisele jms

Soovin pakkumist

Soovid rohkem teada CNG autogaasi kohta või soovid abi uue CNG auto soetamisel? Jäta oma e-posti aadress ja me võtame sinuga ühendust hiljemalt 1 tööpäeva jooksul